ČSOB cestovní pojištění

Online cestovní pojištění s jistotou plnohodnotné zdravotní péče na cestách

Cestovní pojištění do zahraničí

Online cestovní pojištění do zahraničí nabízí jistotu plnohodnotné zdravotní péče na cestách. Zahraniční cestovní pojištění minimalizuje rizika plynoucí z nepříjemných událostí při soukromých i pracovních pobytech v cizině. Dovolená vám tak přinese více radosti i odpočinku, služební cesta více klidu pro práci.


Cestovní pojištění levně

Provedli jsme srovnání a velmi výhodné cestovní pojištění nabízí ČSOB:

Komplexní cestovní pojištění

Pojistění je určeno pro jednotlivce i skupiny turistů a cestovatelů (rodiny, sportovní, pracovní kolektivy, atd.). Pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, pojištění odpovědnosti či připojištění pracovních cest představuje jistotu klidu pro pobyt v zahraničí. S cestovním pojištěním si užijete pobyt v cizině bez zbytečné nervozity – s vědomím zajištěné (nejen) zdravotní péče.

Cestovní pojištění a připojištění

Cestovní pojištění od ČSOB si můžete jednoduše a rychle poskládat dle potřeby. Základem je pojištění léčebných výloh, k němu si můžete přidat další (při)pojištění podle vašich požadavků a cestovatelských plánů. Při online sjednání navíc získáte 10 % slevu.

Co si pojistit a připojistit?

Cestovní pojištění do zahraničí od ČSOB zahrnuje kompletní řadu pojistných produktů. Nezbytnou součástí je vždy pojištění léčebných výloh (léčba v zahraničí bývá často velmi nákladná a nepojištěný cestovatel by se tak mohl dostat do velmi nepříjemné situace). Dále doporučujeme pojištění odpovědnosti (pojištění škod způsobených třetí osobě během cestování) a pojištění úrazu (kompenzace následků úrazu). Volitelně lze vybrat pojištění zavazadel (pojištění náhlého a náhodného poškození nebo zničení zavazadel) a asistenční služby (zejména zajištění odborné pomoci v zahraničí):

Cestovní pojištění ČSOB

Cestovní pojištění ČSOB

Cestovní pojištění do zahraničí Online cestovní pojištění do zahraničí nabízí jistotu plnohodnotné zdravotní péče na cestách. Zahraniční cestovní pojištění minimalizuje rizika plynoucí z nepříjemných událostí při soukromých i pracovních pobytech v cizině. Dovolená vám tak přinese více radosti i odpočinku, služební ...Více »