ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna - univerzální pojišťovna

  • ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna, která nabízí bohaté spektrum životních i neživotních pojištění občanům, malým a středním podnikatelům i velkým korporacím
  • ČSOB Pojišťovna spravuje téměř milion pojistných smluv – je třetí největší pojišťovnou na domácím trhu
  • ČSOB Pojišťovna patří do největší evropské finanční skupiny KBC, díky čemuž může nabízet kvalitu, stabilitu a komplexní služby

Pro zvolit ČSOB Pojišťovnu?

Kvalita služeb a servisu

Klientům vychází maximálně vstříc. Nabízí ryze zákaznicky orientované produkty špičkové kvality.

Prestižní ocenění Nejlepší pojišťovna roku

ČSOB Pojišťovna získala prestižní ocenění Hospodářských novin za kvalitu poskytovaného servisu a za dlouhodobě silnou a stabilní pozici naší pojišťovny na trhu.

Zázemí silné společnosti

Zákazníci se mohou těšit zázemím jedné z největších finančních skupin v Evropě – KBC, díky které jim může ČSOB Pojištovna nabídnout produkty odpovídající jejich maximálním potřebám a požadavkům ve všech životních situacích.

Třetí největší pojišťovna v České republice

ČSOB Pojišťovna je třetí největší pojišťovnou na českém trhu.

Online kalkulačka pojištění


Cestovní pojištění ČSOB

Cestovní pojištění ČSOB

Cestovní pojištění do zahraničí Online cestovní pojištění do zahraničí nabízí jistotu plnohodnotné zdravotní péče na cestách. Zahraniční cestovní pojištění minimalizuje rizika plynoucí z nepříjemných událostí při soukromých i pracovních pobytech v cizině. Dovolená vám tak přinese více radosti i odpočinku, služební ...Více »